Western po česku

31. 5. 2008


Fotografie od Hanouska Fotografie od Helči Video ke stažení

Vedoucí         Občanské sdružení Hanousek a spol. si Tě dovoluje pozvat na "farmu Král" poblíž Českého Brodu, kde se během sobotního dne uskuteční akce "Western po česku".
         Těšit se můžeš na jízdu na koních, prohlídku zemědělské techniky (možná i svezení), střelbu z luku a kušiček, práci s lasem a další westernové soutěže. Nemine Tě ani posezení u táboráku a opékání buřtů.
         S sebou si krom dobré nálady nezapomeň vzít láhev na pití, svačinu na cestu, oděv do přírody, krmení pro koně (nějaké to jablko, mrkvičku či chleba) a kovbojský talisman. Bude zajištěn oběd na ohni (buřty), pití, šamanova lékárnička a spousta zábavy.
         Odjezd z Prahy je v sobotu 31. 5. 2008. Místem srazu jsou tabule s odjezdy vlaků na Masarykově nádraží, v 9:40 hod. Předpokládaný návrat v 18 hod tamtéž. Účastnický vklad činí Kč 200,- , Dobrou náladu s sebou !
 
         Prosím o potvrzení účasti do středy 28.5. (počet účastníků akce je omezen, na později přihlášené se již nemusí dostat) mailem na hanousek@hanousek.com nebo SMSkou na 604 503 604.

předseda sdružení Ing. Pavel Dvořák (alias Hanousek)
Přihlášené děti

jméno pozn.
Honzátko Milan Sport
Král Jan farma Král
Králová Anna farma Král
Lukavský Dominik Corinthia
Mareš Jakub Corinthia
Marešová Kateřina Corinthia
Pytková Karolína
Skála Filip Wincor Nixdorf
Šorf Jan Unimar
Tomek Dominik personal.
Tomková Daniela personal.ZPĚT    © 2005 Ing. Pavel Dvořák Poslední aktualizace: 19. 7. 2008