Potáborové setkání v "prokopáku"

6. 9. 2009


Fotografie od Hanouska Fotografie od Tomáše Fotografie od rodičů

Vedoucí         Táborníci, tábornice a rodiče! Nezmeškejte nedělní potáborový sraz s Občanským sdružením Hanousek a spol. Akce se koná v Prokopském údolí v Praze. Vítáni jsou všichni minulí, současní i budoucí táboroví příznivci a to včetně rodičů. Po úspěšné účasti na egyptských vykopávkách Vás nyní zveme na nejznámější naleziště zkamenělin v Praze. Součástí setkání je tedy i "Cesta do pravěku“, procházka krásným údolím, trocha toho dobrodružství, sportu a zábavy.

         (Projekt "Jenom hrát si nestačí 2009" je finančně podporován MŠMT a MHMP).
         Krom putování po naší planetě od jejího vzniku až do blízké budoucnosti si budete moci prověřit váš tábornický um nejen formou otázek a úkolů, ale i prostřednictvím dovednostních stanovišť,... takže nezapomenout tužku! Rovněž doporučujeme vzít si pohodlnou sportovní obuv, svačinku, pití a podle počasí pokrývku hlavy nebo pláštěnku.
         Místo srazu je u zastávky Hlubočepská, BUS č. 104 a 120 v 10:15hod. POZOR, BUSy jedou ze zastávky „Na Knížecí“ (metro „B“ Anděl) sice jen cca 15min, ale s půlhodinovým intervalem (jeden v půl, druhý v celou). Předpokládaný návrat je ve 14:15 hod tamtéž. Vstup volný, účastnický vklad nebude vybírán.
         Podobně jako u odjezdu na tábor, je potřeba dítě předat a převzít na místě srazu (tedy pro případ, že si rodiče nebudou chtít s námi rovněž zasoutěžit). U odrostlejších táborníků je možné se domluvit individuálně. Organizátoři setkání budou označeni pořadatelskými vestičkami.
         Dobrou náladu s sebou !
 
         Prosím o potvrzení účasti do pátku 4.9. mailem na hanousek@hanousek.com nebo SMSkou na 604 503 604.

předseda sdružení Ing. Pavel Dvořák (alias Hanousek)
Přihlášené děti a rodiče

rodina děti rodiče
Badinovi Péťa 0
Houdovi Honza 0
Karasovi Simon 0
Kopáčkovi Jakub 0
Lickovi Petr 0
Pospíšilovi Pavlína 0
Pucholtovi Tomáš 0
Pytkovi Karolína 1
Tušlovi Oliver & Vendulka 2
Rosolovi Kateřina 0
Svobodovi Lucie 0
Šedivých Veronika 0
Šorfovi Píďa 0
Zwickerovi Sára 0ZPĚT    © 2005 Ing. Pavel Dvořák Poslední aktualizace: 10. 9. 2009