Western po česku

7. 6. 2009


Fotografie od Hanouska Video ke stažení Vedoucí         Občanské sdružení Hanousek a spol. si Tě dovoluje pozvat na "farmu Král" poblíž Českého Brodu, kde se během nedělního dne uskuteční akce "Western po česku".

         (Projekt "Jenom hrát si nestačí 2009" je finančně podporován MŠMT.
         Těšit se můžeš na jízdu na koních, prohlídku zemědělské techniky (možná i svezení), střelbu z luku a kušiček, práci s lasem a další westernové soutěže. Nemine Tě ani posezení u táboráku a opékání buřtů.
         S sebou si krom dobré nálady nezapomeň vzít láhev na pití, svačinu na cestu, oděv do přírody, krmení pro koně (nějaké to jablko, mrkvičku či chleba) a kovbojský talisman. Bude zajištěn oběd na ohni (buřty), pití, šamanova lékárnička a spousta zábavy.
         Odjezd z Prahy je v neděli 7. 6. 2009. Místem srazu jsou tabule s odjezdy vlaků na Masarykově nádraží, v 9:45 hod. Předpokládaný návrat v 18 hod tamtéž. Účastnický vklad činí Kč 100,- , Dobrou náladu s sebou !
 
         Prosím o potvrzení účasti do pátku 5.6. (počet účastníků akce je omezen, na později přihlášené se již nemusí dostat) mailem na hanousek@hanousek.com nebo SMSkou na 604 503 604.

předseda sdružení Ing. Pavel Dvořák (alias Hanousek)
Přihlášené děti

jméno pozn.
Akahomen Desmond -
Dvořák Matouš OSVČ
Král Jan farma Král
Králová Anna farma Král
Pivoňková Saša Music Trade
Skála Filip Wincor Nixdorf
Svobodová Šárka OSVČ
Tušla Oliver -
Zelený Marek PWC
Zelený Ondřej PWCZPĚT    © 2005 Ing. Pavel Dvořák Poslední aktualizace: 11. 7. 2009